Ya Yalansa

/Ya Yalansa
Ya Yalansa 2018-02-16T01:30:23+00:00

Ya Yalansa

Yapılan araştırmalar insanları gün içerinde 4 ile 200 adet yalan söyledini gösteriyor. Mikro ifadeler ve Beden dili eğitimlerimiz sayesinde hiç bir gizli noktayı kaçırmayacaksınız. Sadece öğrenmek kalmayıp ile METV ile bu yeteceğini geliştireceksiniz. Duyguları anlamanın en etkili ve güvenilir yolu ile bu konu da uzmanlaşabilirsiniz.

İfadelerde oluşan “Hotspot”ları tespit edersiniz.

Beden Uyumlulık Modeli ifadenin güvenirliğini ölçersiniz.

Etkili soru sorma ve derin olarak araştırmayı öğrenirsiniz.

Neye nasıl bakmanız gerektiğini,nasıl tepki vermeniz gerektiğini ve neyi dikkate almanız gerektiğini öğrenirsiniz.

Yalan tespitinde kullanmış olduğumuz analiz videoları;

Eğitime Başla

Eğitimlerimize Katılın

Tümden İletişim Değişimine girişmek istiyorsanız, bu yolculuk, her yerden insanın, kişisel ve profesyonel konuşma başarısını baştan yaratacak olan bir yolculuktur. Bize katılın.

Eğitim Detayları

Yerinde Eğitim

İş Dünyası için Dünya’nın 1 Numaralı Beden Dili Eğitimini veren Center for Body Language Türkiye ile işbirliği yapın! Bu eğitimde sözsüz iletişimden daha fazlasını öğreneceksiniz:

İletişime Geçin

Online Eğitim

Online Sertifika Eğitim modülleri ile tüm eğitimlerimizi kendi temponuzda istediğiniz zaman izleyebilsiniz. 300’ün üzerinde gerçek hayat videosu ve 4K kalitesindeki 30 videoya erişimle birlikte METV Bireysel Lisansına sahip olabilirsiniz. Eğitim içeriği ingilizcedir.

Eğitim Detayları

Master Program

Malaga, İspanya’da ev sahipliği yapan, türünün tek örneği olan Uluslararası Sertifika Eğitimini tanıtıyoruz. Dünyanın en gelişmiş beden dili eğitmenlerinden biri olmak için bize katılın! Eğitim içeriği ingilizcedir.

Eğitim Detayları