2017 Fransa Seçimlerinde Sonuçlarının Doğru Tahmini

//2017 Fransa Seçimlerinde Sonuçlarının Doğru Tahmini

2017 Fransa Seçimlerinde Sonuçlarının Doğru Tahmini

Mikro ifadeler ve Beden Dili analizi İnsan Davranış Analizinde kullanılan en etkili araçlardan biridir. 2017 Fransa seçimlerinde yapmış olduğumuz başarılı analiz sayesinde seçimi kimin kazanabileceğini önden öngörebildik.

Her ne kadar insanlar tercihlerini size söylüyor olsa bile hissettikleri çok farklı olabillir. İnsan gerçek duygularını anlamak her anlamdaki anlaşma ve görüşmelerinizde size önemli bir avantaj sağlar.

Konu ile ilgili olarak Center For Body Language Turkey Exclusive Partner olan www.gercegikesfet.com adresi ziyaret edebilirsiniz.

By | 2018-06-20T18:01:46+00:00 Ocak 26th, 2018|Kategori: Genel|Yorum Yok

Yazar:

“Mikro İfade ve Beden Dili Analizi”,”Sözel İfadelerde Doğruluk ve Güvenilirlik Analizi”,”Sözel İfadelerde Aldatmayı Tespit “,”Yazılı İfadelerde Aldatmayı Tespit” ve “Yüz kasların Üç Boyutlu Modellemesi” yapmakta olduğu çalışmalar arasındadır. İnsan duyguları üzerine çalışmaya 2000 yılında NLP modelleme yönetimi ile başladı. 12 yıllık Profesyonel hayatı boyunca uluslararası firmalarda Satış ve İş geliştirme üzerine çalıştı. 2016 yılında Paul Ekman Group “International Certificate in Emotional Skills and Competencies” ve “International Certificate in Evaluating Truthfulness and Credibility” eğitimleri başarı ile tamamladı. 2017 yılında İspanya’da “Center for Body Language” tarafından “Body Language Master” olarak onaylandı. Center for Body Language ‘nin Türkiye Ayrıcalıklı İş Ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Leave A Comment